KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285021
nr 1628 5021
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 25x31cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:46:45
Roland Book
Läs mer om Roland Book